پادفک روسیه ۲۰۲۱

پیشگفتار

پادفک زبان روسی

قطعا برای حضور در کشور های بیگانه، احتیاج به آشنایی با یکسری اصول اولیه مانند زبان، قوانین خاص و برخی دیگر از موارد هستیم تا بتوانیم با راحتی بیشتری در آن کشور ها زندگی کنیم. دوره پادفک زبان روسی هم به همین دلیل به وجود آمده است. این دوره پیش نیاز ورود به کشور های روسی زبان است و بر پایه اصول و مبانی آن کشور ها پایه گذاری شده است. در ادامه با ما همراه باشید تا بررسی جامع و دقیق از دوره پادفک زبان روسی داشته باشیم.

پادفک

پادفک چیست؟

پادفک در واقع یک دوره آموزشی مخصوص دانشجویانی است که قصد تحصیل در کشور های دیگر را دارند. با استفاده از دوره پادفک زبان رئوسی، شما می توانید در کشور هایی که به این زبان صحبت می کنند، حضور داشته باشید. کشور روسیه، بلاروس و اوکراین از جمله این کشور ها می باشند با این حال استقبال از کشور روسیه در این میان بسیار بیشتر است.

دلیل این امر، هزینه پایین تحصیل در کشور روسیه در کنار دانشگاه های بزرگ و معتبر این کشور می باشند. دانشمندان زیادی از این دانشگاه ها خارج شده اند و هرکدام راه موفقیت را طی کرده اند. علاوه بر این موارد، کشور روسیه مرکزی دارای امنیت و امکانات است و قطعا زندگی در آن تجربه لذت بخش و جدیدی برای شما خواهد بود.

توضیحاتی در خصوص دوره پادفک زبان روسی

  • دوره پادفک زبان روسی باید توسط سازمانی انجام شود که مورد تایید کشور مذکور باشد. البته در این خصوص نگران نباشید در حال حاضر شما می توانید در بسیاری از مراکز برگزار کننده دوره پادفک زبان روسی، این ویژگی را بیابید.
  • این دوره شامل ۱۲۰ ساعت آموزشی می باشد که در طی چندین روز تقسیم می شود. البته شما می توانید بنا بر خواسته خود، طور دوره را فشرده بردارید و به این ترتیب، دوره پادفک زبان روسی خود را کاهش دهید. توجه داشته باشید که برای حضور در عرصه بین الملل، گذراندن این دوره لازم است. علاوه بر این، بسیاری اطلاعات و معلومات از کشور هدف در اختیار شما قرار داده خواهد شد که می تواند تا حد زیادی، یاری کننده شما باشد.
  • در این دوره دو ترمه بسیاری از اصطلاحات زبانی و نکات دیگر به شما آموزش داده خواهد شد. دوره پادفک زبان روسی توسط دانشگاه های این کشور معمولا در ماه های سپتامبر یا ژانویه برگزار می شود و طرفداران زیادی هم دارد. استقبال مردم از این دوره ها نشانه ی مفید واقع شدن آنهاست.
  • افراد بزرگ همواره گام های بزرگی بر میدارند. بنابراین بد نیست که با گذراندن دوره پادفک زبان روسی، به فکر تحصیل در معتبر ترین دانشگاه ها در کشور روسیه باشید و زمینه خود برای دستیابی به قله های موفقیت را طی نمایید. قطعا کافی است که اراده کنید و با عزم جدی، این مسیر را بپیمایید.

 

شهریه دوره پادفک

قطعا پس از آشنایی با اهمیت و مزایای دوره پادفک زبان روسی، تمایل دارید که بدانید شهریه آن چه میزان است.

در ادامه لازم است به شما این نکته را ذکر کنیم که به هیچ وجه نباید نگران شهریه دوره پادفک باشید. مهم ترین هدف در حال حاضر، موفقیت شماست؛ بنابراین نباید اجازه دهید چیزی یا کسی، مانع شما گردد. گذشته از این مسئله، شما قصد حضور در دانشگاهی معتبر و بزرگ را دارید و بنابراین صرف هزینه در این مسیر به نوعی پس انداز برای آینده خواهد بود.

بنابراین به شهریه دوره پادفک به چشم پس انداز در آینده نگاه کنید و از هزینه لازم در این مسیر غافل نشوید. شهریه این دوره در همه ی مراکز یکسان نیست و کیفیت کار آنها نیز به مراتب متفاوت خواهد بود. شما این شانس را هم دارید که در صورت نداشتن بودجه کافی، پادفک ارزان در روسیه را هم انتخاب نمایید و نیاز خود در این زمینه را برطرف کنید. کافی است اراده و پشتکار قوی در این مسیر از خود به خرج دهید و با قاطعیت، آن را طی کنید.

علاوه بر شهریه این دوره، دانشگاه های کشور روسیه معمولا هزینه های دیگری هم از شما اخذ خواهند کرد که هزینه ی خوابگاه از جمله آن می باشد. البته این هزینه معمولا بسیار کم و ناچیز می باشد.

آزمون برای قبول شدن در دانشگاه ها

راه دیگر قبولی در دانشگاه های روسیه، , و تحصیل در این کشور گذراندن آزمون آن می باشد. به این ترتیب شما لازم به گذراندن دوره خاصی نیستید و می توانید پس از قبول شدن در آزمون، مستقیما در دانشگاه مورد نظر ثبت نام شوید. البته دوره پادفک زبان روسی قطعا روشی مطمئن تر برای شما خواهد بود و پس از گذراندن آن، شما وارد دانشگاه خواهید شد.

همچنین مورد دیگری که باید در نظر داشته باشید، شرایط خاص برخی از دانشگاه ها و موسسات می باشد. بسیاری از دانشگاه های موجود در روسیه شرایط سنی و همچنین شرط معدل را در در نظر می گیرند. بنابراین قبل از دوره پادفک زبان روسی، این نکته را هم مدنظر داشته باشید و بر این اساس، دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

پادفک روسیه

پذیرش پادفک روسیه

همواره در زمان معینی از سال، شما این فرصت را دارید که در دوره پادفک زبان روسی شرکت کنید و با گذراندن دوره و پرداخت هزینه، شرایط ورود به دانشگاه های این کشور را به دست آورید. یکی از رشته های بسیار پرطرفدار برای ورود به دانشگاه های این کشور، رشته پزشکی می باشد. این رشته با ظرفیت محدود دانشجویان را ثبت نام می کند و بنابراین برای ورود به این رشته باید تلاش خود را بکنید.

بسیاری از پزشکان و جراحان بزرگ جهان از دانشگاه های پزشکی روسیه فارغ التحصیل شده اند و این می تواند نمونه ای برای موفقیت شما در این دانشگاه ها باشد. برای ورود به رشته پزشکی و سایر رشته ها مانند رشته های مهندسی، شما نیازمند اخذ مدرک پیش دانشگاهی خواهید بود. این مدرک یکی از مدارک ضروری است و در بسیاری از دانشگاه ها بدون آن، شما را ثبت نام نخواهند کرد.

پس سعی کنید که مدرک پیش دانشگاهی خود را قبل از حضور در دوره پادفک زبان روسی اخذ نمایید. البته اگر قصد حضور در دانشگاه های معتبر را دارید، باید معدل بالایی هم کسب کنید و قطعا این فاکتور در هنگام ثبت نام شما در نظر گرفته خواهد شد.

 

شرکت روس مهاجر با همکاری شرکت بین المللی ستاره داوود در کنار شماست تا بهترین ها را برای شما فراهم نماید.

admin

admin

سلام به روس مهاجر خوش آمدید ما بهترین ها را برای شما به ارمغان می آوریم و شما را از آخرین اطلاعات روز تحصیل و مهاجرت به روسیه آگاه می نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید