با ما به روسیه سفر کنید !

کمپانی اعزام دانشجو و مهاجرت به روسیه

ماموریت ما

ارائه آخرین و قوی ترین اخبار تحصیلی از دانشگاه های روسیه و قوانین مهاجرتی  و تجاری کشور روسیه به شما مخاطبین عزیز می باشد

قول ما

ما با شما پیمان می بندیم که از اولین روز تا آخرین قدم در کنار شما بمانیم و مسیر موفقیت را با شما طی کنیم

تلاش ما

تماس و پیگیری و پشتیبانی شما دانشجویان و متقاضیان و تجار ورود به کشور روسیه به بهترین نحو ممکن می باشد


کمپانی روس مهاجر به استفاده از متخصصین امر در حوزه مسائل حقوقی و مهاجرتی تحصیلی توانسته است گامی بلند در راستای ارائه خدماتی با کیفیت و مطمئین به تمامی همشهریان ایرانی ارائه نماید. کمپانی روس مهاجر از شرکت های زیرمجموعه گروه بین المللی ستاره داوود می باشد.

گروه بین المللی ستاره داوود، اولین مجموعه حقوقی بین المللی ایرانی در کشور روسیه و مرکزیت شهر سنت پترزبورگ می باشد که زیرنظر وکیل حقوقی ایرانی دکتر ابراهیم رستگاری مدیریت می شود.

کمپانی روس مهاجر در زمینه خدمات تحصیلی برای علاقمندان پذیرش تمامی دانشگاه های این کشور در تمامی ایالت های روسیه را اخذ می نماید. ما با بسیاری از مهمترین و بهترین دانشگاه های روسیه دارای قرارداد همکاری می باشیم.

همچنین در زمینه مهاجرت کاری و اخذ اقامت کشور روسیه ، ما با استفاده از وکلای روس زبان شاغل در کشور روسیه در تمامی مسیر اخذ اقامت برای شما با شما خواهیم بود و مسیر را کاملا قانونی برای دریافت گذرنامه و اقامت کشور روسیه به شما نشان می دهیم

مشاوره با ما چگونه است؟

مشاورین ما به صورت ۲۴ ساعته و به صورت رایگان در خدمت شما عزیان می باشند تا اگر سوالی برای شما به وحود آمده است به شما یاری نمایند و پاسخگوی شما باشند. اگر می خواهید در روسیه تحصیل کنید و نمی دانید از کجا و چگونه ، با ما به صورت رایگان تماس بگیرید.

کمپانی روس مهاجر ، مسیری امن و مطمئن را برای اخذ اقامت روسیه، اخذ پذیرش از دانشگاه های روسیه و تمامی خدمات حقوقی به شما ارائه می نماید.

با ما تماس بگیرید