دانشگاه کازان روسیه

رویای تحصیل در دانشگاه کازان روسیه

دانشگاه کازان روسیه در سال ۱۸۰۴ میلادی در شهر کازان تاسیس شد. شهر کازان ششمین شهر پر جمعیت کشور روسیه است که جمعیتی حدود یک میلیون نفر دارد. در شهر کازان تنوع آب و هوایی احساس می شود. در شهر کازان معمولا زمستانی سردتر نسبت به پایتخت پشت سر می گذارید، اما از سوی دیگر تابستانی با دمای حدودا ۲۲ درجه را تجربه می کنید.

شهر کازان یکی از شهرای فرهنگی این کشور است که شرایط تحصیل و پیشرفت را برای تمامی افراد فراهم کرده است. این شهر ۴۴ موسسه آموزشی دارد که در سایر شهرها نیز پراکنده هستند و به عنوان شعبه های آموزشی دانشگاه کازان روسیه به دیگر شهروندان در سایر شهرها خدمت رسانی می کنند. ظرفیت این موسسات تقریبا ۱۴۰ هزار نفر می باشد. دانشگاه کازان روسیه یکی از دانشگاه های برتر روسیه به شمار می آید. این دانشگاه به دانشگاه شاهنشاهی معروف است.

دانشگاه کازان روسیه

پذیرش دانشگاه کازان روسیه در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد، و دکترا می باشد. این دانشگاه علاوه بر پذیرش ملی پذیرش بین المللی دارد که در این زمینه بسیار موفق بوده است. افرادی که قصد تحصیل در دانشگاه کازان روسیه دارند، ابتدا باید در آزمون ورودی این دانشگاه شرکت کنید. دو رشته ی پر طرفدار دانشگاه کازان روسیه که از سراسر دنیا از آنها استقبال می شود رشته های پزشکی و دندانپزشکی هستند. برای شرکت در این آزمون باید به زبان روسی و انگلیسی مسلط باشید. مواد آزمون زیست و شیمی به صورت تستی و تشریحی است.

شهریه پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه کازان

افرادی که در رشته های پزشکی و دندانپزشکی در پذیرش می شوند، کلاسهای خود را به دو زبان انگلیسی و روسی پشت سر می گذارند. پذیرش دانشگاه کازان روسیه برای افراد خارجی نسبت به افراد بومی متفاوت است. ظرفیت پذیرش دانشگاه کازان روسیه در رشته های پزشکی و دندانپزشکی هر سال ۱۲۰ نفر به زبان انگلیسی و ۵۰ نفر به زبان روسی است.

شهریه پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه کازان روسیه به صورت زیر است .

شهریه سالانه رشته پزشکی به زبان انگلیسی ۳۷۹  هزار روبل (واحد پول روسیه)

پزشکی به زبان روسی ۲۰۰ هزار روبل

رشته دندانپزشکی به زبان انگلیسی ۴۸۸ هزار روبل

دندانپزشکی به زبان روسی ۲۲۰ هزار روبل

 

دانشگاه علوم پزشکی کازان روسیه

دانشگاه علوم پزشکی کازان با قدمتی ۲۰۰ ساله عملکرد بسیار موفقی در حوزه ی تحویل پزشکانی مجرب و با استعداد به جامعه ی بشری از خود نشان داده است. این دانشگاه را امپراطور الکساندر اول در مرکز شهر کازان تاسیس کرده است. استاندارد های آموزشی جهانی در این دانشگاه به مرتبه ای رسیده است که دانشگاه کازان روسیه را در میان ۴۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار داده است.

دانشگاه کازان روسیه

دانشگاه علوم پزشکی کازان یا دانشگاه فدرال کازان به صورت دانشجو محور عملکرد دانشجویان را بررسی می کند و این رو اگر در آرزوی تحصیل در حوزه پزشکی و دندانپزشکی هستید، ما به شما دانشگاه کازان روسیه را پیشنهاد می کنیم. اگر قصد تحصیل در این دانشگاه دارید برای مهارت های زبانی بهتر است که مهارت های زبان روسی را بیاموزید. دوره های یادگیری این زبان در دانشگاه رایگان است.

از مزایای دانشگاه علوم پزشکی کازان می توان به کتابخانه های بزرگ و بی شمار این دانشگاه اشاره کرد. ناگفته نماند که این دانشگاه در لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ایران می باشد. این دانشگاه در زمینه ی انتقال دانشجو  با دیگر کشورهای اروپایی و آمریکایی همکاری می کند. این دانشگاه حتی در زمینه های جراحی با انتقال دانشجو ها به راحتی موافقت می کنند. دانشگاه علوم پزشکی کازان در زمینه های جراحی لیزری بسیار پیشرفته است. ناگفته نماند که این دانشگاه در زمینه ی جراحی ها  میکروسکوپی زبانزد است. دانشگاه علوم پزشکی کازان مجهز به خوابگاه های نوساز می باشد و دولت چند سال قبل شهرکی مدرن با تمام امکانات برای دانشجویان فراهم کرده است. از امکانات این شهرک می توان به رستوران، سالن ورزشی، مرکز خرید، مراکز زیبایی،  و اتاق های چند نفره اشاره کرد. اتاق های خوابگاه معمولا دو نفره و سه نفره هستند. شهریه ی خوابگاه و بهره بردن از امکانات شهرک ۱۱۰۰۰ روبل معادل  ششصد هزار تومن است. این شهرک در مجموع ۴۰۰۰ اتاق دارد.

دانشگاه کازان روسیه

 

هزینه های تحصیل در دانشگاه فدرال پزشکی کازان

هزینه های تحصیل در دانشگاه فدرال پزشکی کازان پس از تکمیل فرم مشاوره برای شما ارسال خواهد شد. اگر تمایل به آگاهی از هزینه ی دقیق رشته ها دارید، بهتر است که رشته ی خود را در سایت وارد کنید تا از هزینه ها مطلع شوید.

در این دانشگاه، مراکز درمانی زیادی می باشد که به دانشجویان اجازه می دهد به صورت پاره وقت کار کنند و در رشته ی خود مهارت لازم را بدست آورند. همایش های علمی بین المللی زیادی در این دانشگاه برگزار می شود و افراد بسیار مهمی در این حوزه در همایش ها شرکت می کنند. اگر شما دانشجوی پزشکی باشید می توانید در کنار افراد حرفه ایی بیمارستان به عنوان دستیار آموزش و مهارت کسب کنید.  یکی از دلایلی که پذیرش دانشگاه کازان از ۸۰ کشور جهان می باشد، شاید همین امکانات، رفاه و شرایط پیشرفت شغلی باشد.

دانشگاه کازان روسیه

دوره پادفک دانشگاه کازان

دوره پادفک دانشگاه کازان روسیه به دانشجویان و علاقمندان سایر کشورها امتیاز تحصیل در دانشگاه کازان روسیه را می دهد.  تمام دوره های پادفک در این کشور به زبان روسی برگزار می شود. اگر شما برای این دانشگاه اقدام می کنید بهتر است در اولین فرصت مدرک پیش دانشگاهی خود را آماده کنید. اگر شما بورسیه این دانشگاه را کسب کنید، می توانید در هزینه های دانشگاه و شهریه تخفیف ویژه دریافت کنید. هزینه های دانشگاه علوم پزشکی کازان نسبت به سایر دانشگاه های اروپایی و آمریکایی بسیارکمتر است. دانشگاه علوم پزشکی کازان به مدت سه سال است که آن را تایید کرده است. افرادی که قصد تحصیل در رشته های علوم پزشکی به زبان انگلیسی دارند، باید مدرک آیلتس با نمره ی  بالای ۵ ارائه دهند. دانشجویان در ترم اول باید تقریبا ۳۲ ساعت در طول هفته آموزش ببینند و در ترم دوم زمانی که به اندازه کافی به زبان روسی مسلط شده اند می توانند برای یادگیری دروس و واحدهای پایه  اقدام کنند. ترم دوم حجم مطالب نسبت به ترم اول بیشتر با محدوده زمانی کمتر است. پادفک دانشگاه کازان روسیه از شهریور تا خرداد آغاز می شود و افرادی که در این دوره قبول شوند شانس بیشتری برای ورود به دانشگاه خواهند داشت.

حضور در دوره پادفک با نمره بالا برای داوطلبان بین المللی رشته ی پزشکی و دندانپزشکی بسیار ضروری است. اگر خواهان تحصیل در رشته پزشکی هستید، باید به مدت ۶ سال در دوره های پیش بالینی و بالینی شرکت کنید. از سوی دیگر تحصیل در رشته ی دندانپزشکی ۵ سال طول می کشد. تحصیل در این رشته به دو زبان روسی و انگلیسی است  و اگر شما قصد تحصیل به زبان روسی دارید باید تقریبا یک سال در دوره پادفک برای یادگیری زبان شرکت کنید. واحدهای آموزشی پزشکی و دندانپزشکی در دو ترم اول کاملا مشترک است و پس از یک سال واحد های این دو رشته مجزا و متفاوت برگزار خواهند شد. از دیگر رشته های دانشگاه علوم پزشکی می توان به داروسازی، فیزیولوژی پزشکی، و بیوشیمی پزشکی اشاره کرد.

گروه بین المللی ستاره داوود، مرجع کامل تحصیلات تکمیلی و دکترا در روسیه

admin

admin

سلام به روس مهاجر خوش آمدید ما بهترین ها را برای شما به ارمغان می آوریم و شما را از آخرین اطلاعات روز تحصیل و مهاجرت به روسیه آگاه می نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید